NYHET Nu kan man ladda upp profilbilder på Equipe Online!

Njurunda Ryttareförening

Regional | Lokal | Ponny | Dressyr

söndag 16 september 2012

Hästar

Hästnr Häst / Härstamning / Klasser Ryttare / Klubb Ägare / Uppfödare Kön Färg Född
28 After Eight
Pontiac
2
Emma Persson
Peter persson
Berith Mårtensson
val svskä 2002
34 Anastasia v. Hopeful Farm
Chewano Van de Langenieuw - Ralph
Ida Stenborg
Hopeful Farm, Holland
sto tiger 2001
30 Beauty
okänd - okänd
2
Wilma Persson
Wilma Persson
okänd
sto brskä 1999
22 Chester
Okänd
2, 3
Caroline Lindqvist
Lotta Östman
Okänd
val skm 1995
31 Cloudin
Ernford Jester - Cawdor Hywel
2, 3
Malin Sahlin
Malin Sahlin
Berggren
sto mfx 1989
27 Cocco
Okänd - Okänd
1, 2
Miranda Padellaro
Lizette Padellaro
Imp Holland
sto bork 1999
8 Elliot
Bellas Nemo - Likstahöjdens Komet
1, 2
Louise Drougge
Anna Drougge
Brita Wessinger
val br 2005
14 El Ninjo Rory
NFB Juno Rory - Napoleon 625
2, 3
Maja Fröjdholm
Janika Fröjdholm
Monica Scott
val svfx 2000
24 Flying Without Wings
Artist - Okänd
1, 2
Rebecca Lunneborg
Rebecca Lunneborg
Bim Dawson
val sv 2002
37 Garrynaglogh Lad
Okänd - Okänd
1, 2
Eila Söderman
Helene Ström
Okänd
val rskäc 2003
11 Hold Countybell Blue
Countach Campbell - Brantshammar Bell Dara RC 28
1, 2
Alice Eriksson
Alice Eriksson
Familjen Holdhaus, Pålsegård
val albin 2003
20 Hugo
Okänd - okänd
2
Embla Kjellström
Embla & Thea Kjellström
Okänd
val brskä 1993
39 Hunk van de Bijvank
Townend Robbie - Tarnmoor Prince
3
Felicia Wallgren
Pia Wallgren
Holland
val sv 2003
6 Kim ox
Ege - Alfax
1
Lisa Blusi
Lisa Blusi
Marie Nordlander, Timrå
sto br 2001
25 Köhls Noell
Downland Wild Fowler - Kulltorps Yes
3
Linda Mårtensson
Marlene Mårtensson
Yngve Franzén
sto br 2004
17 Lady Belle
Vallas Caracas - Vitas Nova´s Golden Boris H133
1, 2
Ella Håkansson
Ingrid Isidorsson Håkansson
Marie Åhlstedt
sto mbr 2007
32 Miracel
Carolinas Foxglove - Jocer 467
1
Amanda Sjökvist
Helena Sjökvist
Ingrid Hagberg
sto mbr 2003
26 Munsboro Will
Okänd - Okänd
1, 2
Elin Nylander
Anette Sagmo
Imp Irland
val rskäc 2002
5 Nikitha av Ryabacken
Harras 10 - Noel
1, 2
Olivia Björk
Johanna Björk
Ryabackens Stuteri
sto ljfx 1997
33 Norrhaga Pinoccio
Maraschino - Ballestero
2, 3
Emilia Sjöström
Anne Gimbergsson
Norrhaga Stuteri
val br 1988
4 Power Play
Power Boy - Fagerås Eros
1
Gabriella Bergström
Karin Ingelsson
Karin Ingelsson
val sv 1999
15 Prinsessan Balsamin
Okänd - Okänd
2, 3
Sofie Hallstensson
Okänd
Okänd
sto mfx 1993
29 Raider
Okänd - Okänd
2, 3
Matilda Persson
Carina Norling
Imp Danmark
val fx 2001
18 Sassa
Okänd - okänd
2
Nathalie Jonsson
Fia Olsson
Okänd
sto svfx 2004
10 Sham D
Damit - Plutus v. Dorpzicht RS 220
2, 2
Fanny Enström Filippa Enström
Denise Danielsson
Birgitta Andersson
val fx 2000