Nationell | Regional | Häst | Hoppning

fredag 7 februari 2014 - söndag 9 februari 2014

Hästar

Hästnr Häst / Härstamning / Klasser Ryttare / Klubb Ägare / Uppfödare Kön Färg Född
594 Acapulco v/d Zuuthoeve
Concorde - Thunder van de Zuuthoeve
4, 8
Rasmus Westgren
Rasmus Westgren
René Heer Vets Zuuthoeve
val br 2006
195 Adorable
Heartbreaker - Argentinus
6, 2AVD2
Jacob Hellström
Camilla Andersson
N. Van de Pol
val fx 2005
391 Adrenaline
Cardento - Adept
30, 8, 4, 2
Ebba Mickelson
Susanne Mickelson
Ditte Lindbom
sto br 2003
202 Aernst
Aerline H - Marduk
6, 3
Nicole Holmén
Nicole Holmén
Åsa Skoog
val br 1999
633 Afrodite R
Chess (SWB) - Good Future
8, 4, 1, 30
Elin Broman
SivBritt Broman
Per Mårtensson
sto fx 2000
329 Agat
Aireline H - Ganesco
Anne-Sophie Lagergren
Karin Assarsson
val skm 2002
658 Agnes LM (1)
Metall - Maraton
4
Clara Ahlén
Linnea Bruhn
Lars-Magnus Olsson
sto br 2005
477 Ahoy
Mermus R - Zeres
30
Malin Sandin
Ewa Sandin
HJM Dekkers
val br 2005
71 Akzina
Akribori - Zinsky xx
8, 4
Marika Brorsson
Ann-Kristin Ottersgård Brorsson
Heléne Lewan
sto br 2004
395 Alcantina
Almoretto - Maraton
8, 4, 1
Olivia Munkberg
Olivia Munkberg
Rita Hallenheim-Eriksson
sto br 2007
125 Al Cendo (SWB) 1241
Al Cantino - Cardento
9, 5
Peter Eriksson
Peter Eriksson
Hannah Torgander
h br 2007
531 Alea M
Guidam - Olisco S.F.
11, 30, 31, 6, 3
Siri Swärd
Siri Swärd
Stoeterij Het Maalwater
sto br 2005
497 Alice Alligator
Acacio (ex Acagion) - Krocket
8, 4, 2
Maria Sjögren
Maja Månsson
Frida Månsson
sto br 2000
422 Alisha
Cardento - Nebraska
5, 2
Sara Nilsson
Sara Nilsson
Kerstin Johansson
sto br 2007
558 Alisia
As de Villagana - Ramitos Bube
3GRUPP2
Louise Torgersen
Arvidssons i Fjärås AB
Imp. Tyskland
sto br 2002
654 Allan
Calido I - Ralmé Z
8, 5, 2
Niklas Jonsson
Björn Lundgren
Eva Ohlsson och Björn Lundgren
val fx 2007
421 Allie Cruz
Santa Cruz VDL - Simply
5, 2
Sara Nilsson
Stall Skyttorp AB
Stall Skyttorp AB
sto br 2005
439 All You Need
Careful - Cortez
2AVD2, 3
Ann-Sofie Oscarsson
Ann-Sofie Oscarsson
Eva-Karin och Ann-Sofie Oscarsson
sto br 2007
279 Aloubet
Maloubet de Pleville (SF) - Alexson D
11, 9
Fredrik Jönsson
Piia Pantsu
Familjen Krister Nilsson
val fx 2004
546 Amazing
Pennsylvania - Great Pleasure
4, 1
Izabelle Thedeby-Sjölin
Izabelle Thedeby-Sjölin
Wessels/Vetker
h br 2005
392 Amiable
Casco - Lauriston
3GRUPP2, 7
Sara Molvidson
Helmo Stables AB
H.A.M Meijer
sto skm 2005
532 Aniki
Winningmood Van De Arenberg - Indoctro
3GRUPP2, 30, 9, 6
Siri Swärd
Frackstad Lantbruk AB
H. Hartlief
sto br 2005
39 Aquad´or
Argentinus - Donnerschlag
5, 2
Niklas Arvidsson
Barbro o Ingrid Olsson
Barbro och Ingrid Olsson
h fx 2004
363 Aragon
Amigo xx - Cambridge
JOCE Häst & HÖ
Christian Schroeder, Hof Schretstaken
val br 2005
230 Aralea T (23)
Carland - Urbino
8, 2AVD2, 2, 1
Maria Ingvarsson
JohIng AB
Olle Olsson
sto skm 2008